Bu hizmet; Amazon platformunda Retail Arbitrage ya da Whosale iş modeli üzerinden ticaret yapanların işini kolaylaştırmaya yönelik uygulamalar bütünüdür. Amacımız; distribütörler ve markalar ile sizin aranızda köprü görevi üstlenmek. Bunun için kurumsal kimliğinizi güçlü temeller üzerinde inşa ediyor, sitenizi satışa hazır hâle getiriyoruz. Size düşen tek şey, altın tepside sunduğumuz bu fırsatı değerlendirmek!

Faaliyet alanımız; kurumsal web sitenizin tasarlanması, kişiselleştirilmesi, geliştirilmesi ve güncel tutulmasına yönelik bütün çalışmaları kapsıyor. E-ticaret site teması, fonksiyonel özellikler, kurumsal mail imzası, mailing şablonu ve dahası! Sitenizde yer alması gereken; Mesafeli Satış Sözleşmesi, Şartlar ve Koşullar, Hakkımızda gibi tüm kurumsal sayfaları en ince detaylara özen göstererek oluşturuyor; sizi prestijli, profesyonel bir görünüme kavuşturuyoruz.

Çünkü size anahtar teslim çözümler sunarız. Markalar, sizi sahip olduğunuz profesyonel web sitesi ile tanır. Amazon’da daha fazla geri dönüşüm oranına ulaşmak, markalarla uzun süreli ve kârlı işbirlikleri yapmak istiyorsanız size en iyi şekilde yardımcı olmaya hazırız.

Tüm e-ticaret paketlerimizde ‘Woocommerce’ altyapısı kullanılır. E-ticaret alanında ihtiyacınız olabilecek her şey bütün paketlerin içeriğine dâhildir. Bundan dolayı siteniz üzerinden satış yapma imkânına sahipsiniz. Dilerseniz Amazon Affiliate Programı’na katılarak Amazon’daki varlığınızı ön plana çıkarabilir, sitenizin ziyaretçilerini bu dev pazardaki konumunuza yönlendirebilirsiniz. Böylece gelirlerinizi katlama şansı bulabilirsiniz.

Sistemimizi yeni bir alan adı veya değişik bir tema ile kullanmak istiyorsanız 250 TL fiyatlandırma ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ne var ki domain ya da tema değiştirme hakkı tek seferliktir. Yeniden değişim yapmak istediğinizde paketinizi yükseltmeniz veya sıfırdan farklı bir paket almanız gerekir.

Domain ve sunucu işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilir. Hosting&Domain yenileme ücreti yıllık olarak $50 şeklindedir. Özel yazılım kullandığımız için yalnızca kendimize ait sunucularda bulunmasına iznimiz vardır. Farklı bir sunucuda barındırılamaz.

Mail imza tasarımlarımız zengin çeşitlilik sunar. Onlarca imza tasarımı içinden kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. XX@siteadi.com formatındaki mail adresinizi bize bildirirsiniz. Web Kimliğiniz olarak biz, ilettiğiniz e-postaya kurumsal mail hizmetimizi ve kurumsal imzanızı entegre ederiz. Ayrıca kurumsal e-postanızı mobilden de kullanmanız mümkündür.

Temalarda gösterilen kategorilerin ve ürünlerin hepsi web sitenize varsayılan olarak eklenecektir. Ürün ekleme, silme, kategori oluşturma gibi işlemleri yönetim panelinden gerçekleştirebilirsiniz.

Satın alınan e-ticaret paketini nasıl kullanacağınıza dair kapsamlı eğitim veriyoruz. Eğitimlerimizin içeriğini oluşturan başlıca konuları şöyle sıralayabiliriz:

1)Marka bulma stratejileri
2)Marka ile iletişim yöntemleri
3)Web sitesinin admin paneli kullanımı ve yönetimi